Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

DÜNYA VARLIK KİMDİR?

Türkiye'nin en büyük varlık yönetim şirketi olan Dünya Varlık, 2008-2019 arasında gerçekleşen şirket devirleri sebebiyle LBT Varlık Yönetim, Turkasset Varlık Yönetim ve Hayat Varlık Yönetim isimleriyle faaliyet göstermiştir; 2019 yılından itibaren ise Dünya Varlık Yönetim A.Ş. olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Amacımız, maddi problemler yaşayan müşterilerimize yardımcı olarak onları mali açıdan özgürlüğe ve huzura kavuşturmaktır. Dünya Varlık, ‘müşteri merkezli’ yaklaşımı ve teknolojiyi müşteriye benzersiz bir deneyim yaşatmak üzere kullanması ile diğer varlık yönetim şirketlerinden farklılaşmıştır.

Yedi gün, 24 saat, internet müşteri merkezinden imkanlarınıza uygun ödeme planları oluşturabilir, hatta kredi kartınızı kullanarak anında borcunuzu ödeyebilirsiniz. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) gözetim ve denetiminde faaliyet gösteren, finansal borçların yapılandırılmasında uzman Dünya Varlık, iş hacmi ve çalışan sayısı ile, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ve Vector Holdings gibi güçlü, uluslararası yatırımcıları ile sektörün Türkiye’deki lideridir.

ÖDÜLLERİMİZ VE SERTİFİKALARIMIZ

Great Place to Work Çalışanlarımıza sunduğumuz ayrıcalıklı çalışma koşulları ile 2014, 2015 ve 2018 yıllarında Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi’ne girdik.

ATD Best 2017 Akademimiz sunduğu eğitim gelişim fırsatları ve performansa yönelik uygulamalarıyla Amerika’nın en saygın organizasyonları arasında yer alan ATD (Association for Talent Development)’nin en prestijli ödülü olan ATD BEST Awards’a layık görüldü. 2017’de bu ödülü Türkiye’den alan iki firmadan biri olduk.

Harvard Business School Vaka Çalışması Müşteri odaklı yaklaşımımız ve çalışanlarımıza yönelik yenilikçi ve öncü uygulamalarımız ile Harvard Business School vaka çalışmasına konu olduk.

Brandon Hall Excellence Awards 2016 2013 yılında kurulan akademimiz Brandon Hall Excellence Awards 2016’da, Agent Camp işe alım eğitim programımızla dört kategoride “Eğitimde Mükemmeliyet” ödülüne sahip oldu.

ISO 10002 Standardı 2013 yılından bugüne ISO 10002 standardı çerçevesinde sektörde ilk ve tek Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Sertifikasına sahibiz.
Customer Satisfaction Management System - ISO 10002:2018

ISO 27001 Standardı 2016 yılından bugüne ISO 27001 standardı çerçevesinde Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi Sertifikasına sahibiz.
Information Security Management System - ISO/IEC 27001:2013